Kizla tanismak

Kız sana cevap verdiğinde daha ilgi çekici konulara geçiş yapabilirsin. Söyleyeceğin şeyi soru şeklinde ifade etmeyi tercih et. Bu, ona cevap verme fırsatı verir. Hava durumdan bahsetme yaklaşımından hoşlanmadıysan başka bir güvenli konu seç. Örneğin, çevrendeki şeyler hakkında yorum yapmayı deneyebilirsin. Bardaysanız "Vay be, bu gece burası ne kadar da kalabalık değil mi? Derslerle ya da işlerle ilgili soru sor. Bazı ortak paydalar bulmak, sohbet ederken havayı yumuşatmaya gerçekten çok yardımcı olabilir. Sohbetin devam etmesi için ona dersleriyle ya da işiyle ilgili ince sorular sor.

Beraber girdiğiniz bir ders varsa dersle ilgili ne düşündüğünü, dersin öğretmenini sevip sevmediğini ya da aldığınız derse ilgisinin olup olmadığını sor. Hangi konuyla ilgili yazı yazacağını biliyor musun? Aynı yerde çalışıyorsanız, hâlihazırda ilginç bir proje üzerinde çalışıp çalışmadığını sor. Popüler kültür konusunu aç. Popüler kültür konusuna değinmek, ilgi alanları konusunu açabilmek için izlenecek akıllıca ve kişisel olmayan bir yoldur.

Bir kızın ne tür filmler veya müziklerden hoşlandığını öğrenerek nasıl bir insan olduğuna ve ilgilerinin ne olduğuna dair bir fikir edinebilirsin. Böylesine kıymetli bilgiler de sana harika bir randevu planı yapman konusunda yardımcı olabilir!

Daha önce hiç konuşmadığın bir kızla tanışmak

En sevdiğin karakter kim? Sence nasıl? Muhteşem olduğunu söylüyorlar! Yaklaşan bir etkinlikten bahset. Yaklaşan bir müzik festivalinden ya da sınavdan bahsetmek sana kızla beraber heyecanlanacağın ya da gergin hissedeceğin bir konu verir. Bu da ikinizin arasında bir yakınlık oluşmasını sağlar ve kızın ne kadar çok ortak noktanız olduğunu görmesine imkân tanır!

İkiniz de aynı sınava girecekseniz "Önümüzdeki hafta yapılacak olan matematik final sınavından çok korkuyorum. Aritmetikte berbat hâldeyim! Senin durumun nasıl? Müzikle ilgili konuşuyorsanız yaklaşmakta olan bir festivalden bahsedebilirsin. Ben geçen yıl birkaç arkadaşla gittim, acayip eğlendik! Hangi grupları görmek istersin? Yaklaşan özel bir gün varsa "Yılbaşı tatili için sabırsızlanıyorum.


 • tanımadığın biriyle tanışmak için dua.
 • online arkadaşlık uygulaması.
 • Sohbet tanışmak kızla için atılan ilk mesaj.
 • turkiyede arkadaslik siteleri.
 • Kızla tanışmak için bahane - Food Distributor, Importer & Supplier Malaysia | Sanglafoods;
 • İnternet, cesaretsiz erkeklere kız tavlamanın püf noktaları hakkında da bilgi veriyor..
 • Bir Kızla Sohbet Etmeye Nasıl Başlanır - wikiHow;

Arkadaşımın evinde toplanıp parti yapacağız. Senin özel bir planın var mı? Ortak bir arkadaşınızdan bahset. Konuşma sırasında konuyu ortak bir arkadaşa getirmek kızı çok iyi tanımıyor olsan bile onunla kişisel bir yakınlık oluşturmana yardım eder. Onun gözünde artık tamamen yabancı biri gibi olmayacağın için kendini daha rahat hisseder! Ortak bir arkadaşınızın olması size hakkında konuşabileceğiniz bir şey de ya da kişi verir.

Erkek arkadaşının ailesiyle tanışmaya gitti, 5'inci kattan ölüme atladı

Siz birbirinizi nereden tanıyorsunuz? Bizim dostluğumuz çok eskiye dayanıyor! Çok eğlenceli biri değil mi?


 • türk flört sitesi.
 • Benzer konuda makaleler:.
 • Account Options.
 • Cesaretiyle tüm erkekleri kıskandırdı!
 • flört aşamasında neler sorulur.

Ortak bir deneyiminizden bahset. Ortak bir deneyimden bahsetmek — gerek gönüllü bir hizmette bulunmuş olmak olsun gerekse çocukluğunu bir çiftlikte geçirmiş olmak olsun — aranızda kişisel bir yakınlığın oluşmasını sağlar ve aranızda bir bağ oluşmasına öncü olur. Ben de! Bunun en kötü yanı da sabahın köründe kalkmaktı. Sizde durum nasıldı?

BİSKREM VERSEM ÖPER MİSİN? (KIZ TAVLAMAK)

İkiniz de projelerde gönüllü olarak çalıştıysanız "Ben bunun gerçekten çok faydalı bir deneyim olduğunu düşünüyordum. Seni bunu yapmaya teşvik eden şey neydi? İlginç bir soru sor. Kıza alışılmadık ve düşündürücü bir soru sormak havayı yumuşatır ve kızın fikirlerini paylaşmasına imkân tanır. Bu, öncelikle böyle ilginç bir soru sorduğun için senin kız üzerinde iyi bir izlenim bırakmanı sağlarken bir yandan da kıza kendini ifade etme şansı tanıyacaktır. Kazan kazan! Ya da "Ölmeden önce gitmek istediğin beş yer neresi?

Bir kızla ilk tanışma

Ya da belki "Hiç paraşütle atlamak ister miydin? Ortak ilgi alanlarınızdan bahset. Ortak bir ilgi alanınız olduğunu keşfetmek konuşma için altın değerindedir ve kızla aranda bir bağ oluşmaya başlamasına gerçekten çok yardımcı olur. İlgi alanınızın ne olduğu önemli değildir — okumak, koşmak, kürek çekmek ya da kaya tırmanışı fark etmez — önemli olan ortak olarak sevdiğiniz bir şey olmasıdır.

İkinizin de koşmaktan hoşlandığınızı keşfedersen kızın en çok nerelerde koşmaktan hoşlandığını ya da maraton koşmak için eğitim almayı hiç düşünüp düşünmediğini sorabilirsin. İkiniz de okumaktan hoşlanıyorsanız ona en sevdiği yazarın kim olduğunu veya iyi bilinen bir romanın son zamanlarda yayınlanan film uyarlaması hakkında ne düşündüğünü sorabilirsin. Eğer yapılan şey pek alışılmadık bir şeyse ona buna nasıl dâhil olduğunu sor ve hikâyeleri karşılaştır! Kişisel bir soru sor. İşler yolunda gidiyorsa ve birbirinizle iyi geçiniyor gibiyseniz biraz daha kişisel konuları konuşmanın zamanı gelmiş olabilir.

Unutma ki hedef, ona kendisiyle ilgilendiğini ve onu daha yakından tanımak istediğini göstermektir; ona rahatsızlık vermek değildir. Kendin cevap vermekten rahatsızlık duyacağın şeyleri ona sorma. Pozitif sorular sor! En büyük korkusunu ya da en büyük sırrını sorma. Ona, geleceğe dair umutlarını ya da on yıl sonra kendini nerede gördüğünü sor. Bırak soruları isterse ciddiyetle isterse de çok da ciddiye almadan cevaplasın. Hiç kız ya da erkek kardeşin var mı?

Yalnız olup olmadığını anlamak istiyorsan doğrudan "Şu anda görüştüğün biri var mı? Kendine güven. Flört etmenin en önemli unsuru güvendir. Kadınların gerçekten istedikleri kendisiyle barışık, mutlu, becerikli ve kendinden emin bir erkektir.

Görünüşünle ilgili kendini iyi hissettiğin zaman doğal olarak güvenli görünürsün. Bu yüzden, bol kot pantolonlarından kurtul ve kaliteli ve üzerine iyi oturan kıyafetler al.

Benzer konuda makaleler:

Böylece kendini Brad Pitt gibi hissedebilirsin. Bu, başkaları konuşurken aynı anda konuşacağın veya sözlerini sürekli keseceğin anlamına gelmesin ama normalden konuştuğundan biraz daha yüksek sesle konuşmaya çalış.

Account Options

Konuşurken çok fazla "şey", "işte" gibi kelimeler kullanmamaya çalış. İyi dinle. Konuşmada baskın olmaya çalışma. Sorular sor ve verdiği cevapları dikkatle dinle. Dinlemek onunla ve anlattıklarıyla ilgilendiğini gösterir. Sohbete dâhil olmayı sürdür.